محل تبلیغات شما

چهاردهمین جلسه از دور بیست و یکم سری کارگاه های آموزشیخصوصی کنگره 60 روزهای دوشنبه به تاریخ 08/08/98ویژه مسافران نمایندگی شمس بهاستادی آقای ارسلان، نگهبانی آقای حامد و دبیری آقای محمود،با دستور جلسه وادی دوم و تأثیر آن روی من» رأس ساعت 17:00 آغاز بهکار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

خداوند را شاکرم که اجازه خدمت در این جایگاه را به من داد تا بتوانم آموزش بگیرم. فکر می کنم تمام وادی ها در پازل درمانی در جایگاه خودش قابل استفاده است و با اینکه این وادی حجم کمی دارد ولی بسیار تاثیرگذار می تواند باشد. در ابتدای وادی می گوید: خوشحالیم که به جنگ نرم خود ادامه می دهید. جنگ نرم، جنگ تفکرات و اندیشه است، نه سلاح و جنگیدن فیزیکی و ریشه آن در وادی اول است. ما خیلی مشکلات داریم چاقی، مصرف سیگار، مشکلات مالی و. اگر می خواهیم این مسائل حل شوند باید تفکر کنیم و سپس اقدام کنیم. یاد گرفتم الله نورالسموات والارض است. نور سمبل پاکی، درستی و آگاهی است؛ یعنی هر بارقه ای از نور دیدی به سمتش حرکت کنی و دریافت داشته باشی. برای من منبع نور، پاکی و درستی کنگره است، همه مطالب در درون ماست و تمام ساختارهایی که در بیرون وجود دارد در درون من هم وجود دارد. توان حرکت در جهت مثبت باعث تغییر می شود. 

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

وادی ,جنگ ,آقای ,روی ,تأثیر ,دوم ,تأثیر آن ,و تأثیر ,دوم و ,در درون ,آن روی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آنلاین سرودۀ انتظار donizicent ست دوتایی دو نفره ساعت مچی زنانه دخترانه ارزان 2021 سایت مسابقات ایرانسل ( بورس ) Veritable Cheap Oakland Athletics Jerseys Sale Lowest Price In MLB Online Shop. مسائل در گوشی آقا پسرها - aghapesarha.ir kietrapdetal دانش پژوهان سایت