محل تبلیغات شما

جلسه پنجم از دور بیست و دوم سری کارگاه های آموزشی خصوصیکنگره 60، نمایندگی شمس، روزهای دوشنبه مورخ 28بهمن ماه 98 به استادی مسافر امیرنگهبانی مسافرسعید و دبیری مسافر فرهاد با دستور جلسه وظایفراهنما و رهجو »راس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

قبل از این که راجع به دستور جلسه صحبت کنم لازم است تشکر کنم از تمامیدوستانی که در دوره قبلی مرزبانی من و همکارانم را در این جایگاه همراهی کردند تاحافظ مرزهای کنگره60 و نمایندگی خودمان باشیم و اگر کاری را باید انجام می دادیمکه در ظاهر شاید تلخ می آمد ولی نتیجه آن شیرین بود چرا که باید طبق قوانین عمل میکردیم به هر روی اگر شخصی را ناراحت کردم از همین جا از او عذر خواهی می کنم،درادامه به گروه مرزبانی جدید تبریک می گویم امیدوارم درکارشان استوار باشند و باایمان ادامه دهند.

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

جلسه ,دستور ,مسافر ,رهجو ,راهنما ,کنم ,راهنما و ,دستور جلسه ,و رهجو ,که در ,ولی نتیجه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

joueconringmac tervocesso orwarbartca لیست انواع تور ها- درج رایگان تور|مجله اینترنتی تورهای داخلی و خارجی کشورها Jose's blog ایناز چت|بیتا چت|وبلاگ|وب سایت حدیث وبلاگ طرفداران شادمهر عقیلی طبیعت دزفول شهدای روستای خوش ییلاق