محل تبلیغات شما
یازدهمین جلسه از دور بیست و دوم کارگاه های آموزشی عمومی کنگره60، نمایندگی شمس، روزهای شنبه در تاریخ 26 بهمن ماه 1398 با استادی دیدبان محترم آقای علی مجدیان، نگهبانی آقای محسن و دبیری آقای احمد با دستور جلسه وظایف رهجو و راهنما» ساعت 17:00 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

خیلی خوشحالم که در بین شما عزیزان هستم. فرا رسیدن روز مادر و روز زن را به همۀ همسفران تبریک می گویم. امروز برای انجام مراسم پیمان مرزبان های جدید و تقدیر از مرزبان های دورۀ گذشته در نمایندگی شما حضور دارم، معمولا روز اجرای پیمان روز مرزبان ها است. دوستان 14 ماه در یک نمایندگی زحمت کشیده اند و تلاش کرده اند و این تلاش توسط همۀ شما دیده شده است و امروز، روز برداشت محصول هست، این روز انتهای دوره یا روز بعد از انتهای دوره است که مرزبان ها آن چیزی را که کاشته اند برداشت خواهند کرد، برخورد دیگران با ایشان چگونه خواهد بود؟ آیا بهتر از روزی است که مرزبانی را شروع کردند یا خیر، که انشاءالله همیشه بهتر خواهد بود.

امروز دوستانی هم که حضور دارند می توانند راجع به مرزبان ها صحبت کنند، اگر نقاط قوت یا ضعفی از ایشان دیده اند می توانند مطرح کنند، مرزبان های جدید هم می توانند از این نکات استفاده کنند. من وقتی می خواهم در یک مسیر جدید شروع به حرکت کنم خوب است که نقاط روشن و تاریک مسیر را یک نفر به من گوشزد کند و من را راهنمایی کند. از این صحبت های شما مرزبان های دوره قبل به یک جمع بندی از عملکردی که در این 14ماه داشتند، می رسند و کارنامۀ کاری خودشان را می بینند. شما بودید که آنها را با رأی خودتان انتخاب کردید، شما به آنها اعتماد کردید و آنها سعی کردند که خدمتشان بر مبنای این اعتماد شما باشد.

جایگاه مرزبانی هم سخت و هم سهل است. انجام کار مرزبانی امروز در کنگره کار بسیار سختی شده است و هر چه جلوتر می رویم سختی کار بیشتر هم می شود، به جهت این که حیطۀ مسئولیت هایشان بیشتر می شود. مرزبان حافظ مرزهای کنگره است، هم مرزهای فیزیکی قابل دید و هم مرزهای غیر قابل رؤیت، یعنی هم باید وظایف خودش را بداند، هم محدودۀ کاری راهنمایان را بداند تا بتواند از حریم آنها حفاظت کند و در کل باید مرزبندی تمام جایگاه های خدمتی که در یک نمایندگی تعریف شده است را بداند و آنها را رعایت کند تا یک نفر وارد حریم نفر دیگر نشود، اینها همه جزء شرح وظایف مرزبان ها می باشد که در اول دوره از آنها امتحان گرفته می شود.

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

مرزبان ,هم ,روز ,های ,یک ,کند ,مرزبان ها ,که در ,مرزبان های ,می توانند ,در یک ,حافظ مرزهای کنگره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tiohifinow unpaspunos Carol's collection دیجیتال Dianne's notes شابلون خالکوبی تاتو موقت شیمر شب نما طراحی با حنا بدن 2020 prefeqmove مرا تنها آفرید آنکه دوستم داشت! nielusnale موبایل