محل تبلیغات شما

در این چند مدت اخیر به دلیل پیدایش ویروسکرونا و شیوع سریع آن در بین مردم و مرگ و میر ناشی از این شیوع ،یک سری گفتارها ورفتارهای جدید وارد زندگی ما شده اند،برخی از آنها را از قبل میشناسیم و امروز برایما پرکاربرد تر و موثر تر از همیشه عمل می کنند مانند شستن دستها و ضدعفونی کردنوسایل و لوازمی که داریم. اما برخی واژه‌ها جدید هستند و برای اولین بار هست که پابه عرصه حیات گذاشته اند مانند همین لژیون مجازیدخود من تا همین چند روز گذشته فقطنام این مورد جدید را شنیده بودم و فرصت نشده بود که در این لژیون مجازی حضور پیداکنم اما بعد از یکی دو جلسه حضور امروز قاطعانه به این نتیجه رسیدم که این نام لژیونمجازی به طور کلی غلط است و باید اصلاح بشود چرا که من در این فضای تشکیل شده درفضای مجازی هیچ اثری از مجاز بودن پیدا نکردم و هر آنچه که دیدم واقعی بود و حقیقتداشت و به نظرم زیباترین نام برای این پدیده لژیون حقیقی واقع در فضای مجازی » استکه می تواند به خوبی ماهیت این جلسات را روشن کند.

در این جلسات آموزشی حس به خوبی جریاندارد، مفاهیم آموزشی به خوبی و درستی منتقل می شود و افراد حاضر در این مکان می‌توانندبه خوبی یکدیگر را درک کنند با هم ارتباط برقرار کنند و دست در دست هم به سوی شکستاین اهریمنان حرکت کنند.

.

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

مجازی ,فضای ,لژیون ,خوبی ,جدید ,همین ,در این ,به خوبی ,فضای مجازی ,در فضای ,لژیون مجازی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آستارا ریاضی روز خوب ........ Choose the MLB Wholesale Cleveland Indians Jerseys in Official Jerseys Online Store. پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی بازار سرمایه ایران نوین خانه دیجیتال آنلاین inundisbo unacceli lyaprinanur vercudorect