محل تبلیغات شما

پنجمین جلسه  لژیون ششم نمایندگی شمس به صورت حضوری در روز دوشنبه به استادی مسافر مهدی  در تاریخ 29 اردیبهشت 1399، با موضوع  سی دی یخبندان ساعت 15:30 آغاز به کار نمود.

ما کل اعضا از حرکت در یخبندان شما بسیار خوشحال شدیم و در این جادهکه توده های فشرده برف از بلندای قله ها تا انتهای شیبی که به جاده منتهی می شود بسیار دشواری پدید می آورد، اما اتومبیل شما کاملا با احتیاط حرکت می نماید که حتی ارتعاش در قندیل ها پدید نمیآید و ارتعاش قندیل های ارتفاعات را به حرکت درنمی اورد تا سبب پایین آمدن بشود، واین دراثردرایت عقل رو به تکامل است، لیدی جونز می گویند سرمای شصت درجه زیرصفر همین است که مشاهدهمی نمائید و این مطلب، موضوع بسیار مهمی را در شما پدید می آورد که آغاز ان مطلب بشوید و برایانسانهای حاضر درحیات و غایب ، کتاب با ارزشی را به ارمغان به رشته تحریر درآورید و باردیگرسوار براسب سفید گذشته بشوید و با حرکتی به، بلندای پرش های اسب خویش بردارید و این نزدیکشدن به حقیقت آرشیو گذشته است.

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر خیلی خوشحالم که در لژیون هستم و اجازه خدمتبه من داده شد، همانطور که می دانید راهنمای محترم مسافر وحید بنا بر دلایلی امروزنتوانستند تشریف بیاورند، موضوع امروز درس سی دی یخبندان می باشد که بسیار پیامخوبی است و من همیشه از خواندن آن لذت می برم، کتاب 60 درجه به عنوان یک کتاب مرجعبرای ما می باشد و پیام های آن هم برای همه ی ما نوشته شده است.

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

های ,پدید ,مسافر ,کتاب ,لژیون ,یخبندان ,محترم مسافر ,مسافر وحید ,می باشد ,دی یخبندان ,راهنمای محترم ,راهنمای محترم مسافر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم وبلاگ عباس زمانی کنگره60 لژیون شماره15 رودکی شهرقدس،درمان قطعی اعتیاد کاملا رایگان... پیشگیری،مهار،درمان اعتیاد... footkanadi پایگاه جامع اینترنتی بیان بهترین مشاور ۰۲۱۲۲۶۸۹۵۵۸ مشهد یو پی اس credlestelib رشته شبکه و نرم افزارهای رایانه ای باشگاه فرهنگی ورزشی سهند آذرین مرززیبایی