محل تبلیغات شما

جلسهمجازی لژیون ویلیام وایت نمایندگی شمس، کمک راهنما مسافر علی به نگهبانی مسافر امیراحمد و استادی مسافر مهدی در روز پنج شنبه مورخ 01/03/1399 با دستور جلسهسی دی سواد از استادامین» ساعت 17 شروع به کار کرد.

خلاصهسخنان استاد:

سیدی های استاد امین برای من بسیار جالب هستند زیرا همیشه مطالب را از یک بعد جدیدنگاه می کنند و می شود گفت که استاد در سی دی هایشان ابزار جهان بینی را برای منمی شکافند. در این سی دی می گویند که ما برای این که به دانایی برسیم باید از دردو رنج ها عبور کنیم. عبور از سختی ها در واقع یک درک نسبی از موضوع به ما می دهد. ولیاگر در لایه های میانی گیر بیافتیم، دچار یاس و ناامیدی خواهیم شد. اگر داناییافراد نسبت به مسائل بالا باشد می توانند از نتایج عملی به ماهیت موضوع  پی ببرند. مثل باغبانی که اگر وارد باشد با دیدنبرگ یا میوه درختی به مشکلات درخت پی می برد. پس کسب دانایی برای ما از اهمیتبالایی برخوردار است. کار عقل پردازش آینده است و این کار را بر اساس دانایی ماانجام می دهد. اگر نتوانسته ایم این کار را درست انجام بدهیم به دلیل موانعی استکه بر سر راه رشد دانایی ما قرار دارد. انسان بر اساس خواسته هایش شناخته می شود،اگر خواسته های شخص معقول باشند، شخص به دانایی رسیده و توانسته است ماهیت خواستههای خود را تشخیص دهد ولی اگر من کارهایی انجام می دهم که دائم دچار مشکل می شوم وهر تصمیمی که می گیرم دردسرهای من را افزایش می دهد دلیلش این است که دانایی من بهاندازه کافی رشد نکرده است.

موانعرشد دانایی مثلث جهالت است که از سه وجه ناامیدی، ترس و منیت شکل گرفته است. منباید ضعف خودم را در این اضلاع پیدا کرده و آن را اصلاح کنم. نکته جالب این که اگرروند دانایی متوقف بشود شخص به عقب بر می گردد. مثل کسانی که در کنگره60 به درمانمی رسند ولی بعد از مدتی برگشت می خورند.پس دانایی من همواره باید رو به افزایشباشد و موانع رشد دانایی را خوب شناخته باشم.

استادامین در این سی دی راجع به بیماری کرونا بسیار جالب صحبت می کنند و می گویند؛ ازنتایج این بیماری ما می توانیم پی به مسائل مهمی ببریم. رفت و آمدها کمتر شد وفاصله ها بیشتر شد، از طرفی طبیعت دوباره احیا شد و بسیاری از تخریب های ما درطبیعت از بین رفت. قبل از این بحران خیلی از دانشمندان تخریب های کره زمین را پیشبینی کرده بودند و پیشنهاد دادند که کشورها دو در صد از بودجه خود را برای احیایزمین در نظر بگیرند یا به میزان پنج درصد از آلاینده های خود بکاهند، ولی هیچ کداماز کشورها این کار را انجام ندادند و حاضر نشدند دست از سود های خود بکشند. درنتیجه در هفته اول بیماری 2700 میلیارد دلار و تا الان نزدیک به ده هزار میلیارددلار اقتصاد جهان ضرر کرد و بازار نفت و بورس نیز به طور کامل سقوط کرد. اگرکشورها قبول کرده بودند که آن دو درصد را پرداخت کنند امروز این ضرر سنگین رامتحمل نمی شدند. موانعی که باعث شد کشورها پیشنهاد دانشمندان را قبول نکنند دقیقامربوط به مثلث جهالت بود. یک سری از کشورها به دلیل منیتی که داشتند حرف دانشمندانرا گوش نمی کردند و می گفتند حالا کره زمین دو درجه هم گرم تر شود یا یخ های قطبآب بشود، اتفاقی نمی افتد. یا یک سری به خاطر ترس حاضر نبودند از سود خود کم کنندزیرا می ترسیدند که از کشورهای دیگر عقب بیافتند. عده دیگری به خاطر یاس و ناامیدی می گفتند که دیگر کاری از دست ما بر نمی آید و اینها دقیقا اضلاع مثلث جهالتبود.

.

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

دانایی ,های ,دی ,سی ,کشورها ,کار ,سی دی ,در این ,این کار ,کار را ,رشد دانایی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انجام پروژهای برنامه نویسی اندروید "معرفی بیت کوین و روش های استخراج و کسب درآمد از آن" Cheap MLB Los Angeles Angels of Anaheim Jerseys Sale, Never Let You Down. bookidooky تست روانشناسی اضطراب ،افسردگی ،خشم ،دلهره، اضطراب و فشارهای روانی berstahone دانلود فایل صوتی حقوق پرتال تفریحی مشهود quisucmiacred علوم ماورا