محل تبلیغات شما

جلسه چهاردهم از دور بیستو دوم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره60، نمایندگی شمس با استادی کمک راهنما مسافرنیما، نگهبانی مسافر محسن و دبیری مسافر احمد بادستور جلسه در کنگره 60 چگونه قدر دانی می کنیم » در تاریخ 17 خرداد ماه1399 ساعت 17 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد؛

خداروشکر می کنم که در این جایگاه قرار گرفتم تا بستری باشد برای آموزش گرفتن من و ازنگهبان محترم آقا محسن تشکر می کنم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند. دوستدارم قدری در باره گذشته کنگره 60 صحبت کنم، زمانی که من وارد کنگره شدم جمعیت بهاین اندازه نبود و شرایط سفر کردن هم سخت تر بود. در آن زمان شربت O.T قطع شده بود و افراد برای اینکه بتواننددوره درمان را طی کنند مجبور بودند از تریاک استفاده کنند. برای تهیه داروی درمانممجبور بودم به پارک ها و افرادی مراجعه کنم که بصورت غیر قانونی مواد مخدر میفروختند، تریاک بخریم و بعد طبق گفته راهنما آن تریاک را مصرف کنیم. وقتی نگاه میکنم می بینم افراد بسیاری زیادی زحمت کشیدند تا رهجو های سفر اول بتوانند به اینشکل به کلینیک ها مراجعه کنند و داروی درمانی خود را دریافت کنند. شاید بعضی افرادالان وارد کنگره بشوند و بگویند مثلا هوا گرم است یا سرد است یا ایراد های اینچنینی بگیرند اما ما در گذشته به علت کمبود فضای کافی بعضی از جلساتمان در بیروناز نمایندگی و در پارک ها برگزار می شد. 

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

کنگره ,کنم ,تریاک ,کنیم ,های ,ها ,کنم که ,می کنم ,چگونه قدر ,کنگره 60 ,به این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زاویه منتظر سفیر مهربانی mpacouvuteth Judy's blog کتابخانه عمومی شهدای معصومیه فیلیت گارد فیلتر مطالب اینترنتی siporhoca ryufullpifa