محل تبلیغات شما

چهارمین جلسه از دور بیست و دوم کارگاه هایآموزشی خصوصی کنگره 60، نمایندگی شمس روزهای چهارشنبه با استادی راهنمایمحترم مسافر وحید، نگهبانی مسافر مسعود و دبیری مسافر محمدرضا بادستور جلسه آداب معاشرت، ادب و بی ادبی، تعادل و بی تعادلی» در تاریخ 4 تیرماه 1399ساعت 17:00 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

دلیل وجود این دستور جلسه در کنگره برقراریتعادل در اعضای کنگره شصت می باشد. من اگر جسمم در تعادل باشد این تعادل در رفتار،گفتار و برخوردهای من با دیگران مشهود است. برای مثال یک آدم خمار را در نظر بگیرید،نمی تواند راحت حرف بزند و دائم پرخاشگری و بی ادبی می کند، زیرا جسمش از تعادلخارج شده است. به طور مثال: شما به یک انسان گرسنه نمی توانید بگویید فعلا فلانکار را انجام بده، شاید بعدا به شما غذا بدهم. دنیای اعتیاد نیز این گونه است ونمی توان در آن با ادب رفتار کرد. شما نمی توانید با یک فروشنده مواد مخدر مودب ولفظ قلم صحبت کنید. این برخوردهای بد وقتی زیاد اتفاق می افتد در رفتار ما نهادینهمی شود و درست کردن آنها سخت می شود. نوع رفتار و برخورد ما در دوران مصرف تغییرکرده است و این دستور جلسه برای من لازم  وضروری است که یاد بگیرم که اگر در گذشته بنا به دلایلی سالها راه خود را گم کردهبودم می توانم دوباره به مسیر بازگردم.

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

تعادل ,بی ,نمی ,جلسه ,دستور ,رفتار ,و بی ,دستور جلسه ,بی ادبی، ,ادب و ,ادبی، تعادل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دلووان طراحی سایت - سئو اشعار صفیه پاپی بُغضِ غَریبْ مجسمه پلی استر,فروش عمده مجسمه پلی استر,مجسمه سازان رولند race1-dokhimaghror اهم رویدادهای سینمایی استان یا مرتبط با جشنواره sofe110 ناقلاها مدیریت و کنترل پروژه