محل تبلیغات شما

نهمین جلسه از دور بیست ودوم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ،نمایندگی شمس با استادی راهنمای محترممسافر حسین، نگهبانی مسافر سعید و دبیری مسافر مهدی با دستور جلسه "آداب معاشرت و تعادل و بی تعادلیدر تاریخ 2 تیرماه1399 ساعت 17:00 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

ابتدای صحبت هایم لازم است چند تبریک و خبر خوش را اعلام کنم اول این کهتشکیل  لژیون ایمان عزیز را تبریک میگویم وامیدوارم رهجوهای خوبی را تربیت کند ،تبریک دوم به اعضاء نمایندگی شمس به ویژهاعضاء لژیون سردار بخاطر دریافت نشان دنور از آقای مهندس ،اما در ادامه در مورددستور جلسه داشتم به صحبت های آقای مهندس و استاد امین فکر می کردم  که می گویند ما از طبیعت الگو می گیریم و جهانهستی مانند یک زنجیره به هم پیوسته است که وجود هرکدام منوط به وجود دیگری است،مثلا اگر اکسیژن و هیدروژن نبود آب وجود نداشت و اگر آب نبود در نهایت حیاتی وجودنداشت

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

وجود ,دستور ,مهندس ,آقای ,نبود ,تعادل ,آقای مهندس ,وجود نداشت ,فکر می ,می کردم  ,کردم  که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

grapinmoten ***دخترونه ها*** James's page tergwoodclibel نوسانی شو ( فعال بورسی ) گوشه ی دنج تنهایی enalunic سه تار فروشگاه اینترنتی اول مارکت شعر، قصه، کاردستی و سرگرمی با خاله آسیه