محل تبلیغات شما
ششمین جلسه از دور بیست و دوم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه مسافران نمایندگی شمس، روزهای چهارشنبه با استادی کمک راهنمای محترم مسافر علیرضا، نگهبانی مسافر مسعود و دبیری مسافر محمدرضا با دستور جلسه تعطیلات تابستانی» در تاریخ تیر 1399 ساعت 17:00 آغاز به کار کرد.
از آقای مسعود نگهبان جلسه تشکر می کنم که اجازهخدمت کردن را به من دادند. از ایجنت و مرزبانان محترم نمایندکی تشکر می کنم که اینبستر مناسب را برای درمان ما فراهم کردند. معمولا این طور است که وقتی یک تازه واردبه کنگره می آید برای ترک کردن می آید و اطلاعی از درمان و تعادل ندارد. وقتی منبه کنگره آمدم به من گفتند شما باید 10 ماه زمان بگذاری تا به درمان برسی، این حرفبرای من خیلی سنگین بود و به خودم می گفتم نمی توانم این مدت زمان برای رهایی ازاعتیاد بگذارم. این فکر باعث شد 6 ماه دیرتر وارد پروسه درمان بشوم و 6 ماه زمانبرد تا به این فکر افتادم اگر به کنگره رفته بودم الان چند ماه از زمان درمانم سپریشده بود و بعد به کنگره آمدم شروع به درمان کردم. 

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

کنگره ,درمان ,زمان ,محترم ,تشکر ,کنم ,به کنگره ,6 ماه ,بود و ,به درمان ,ماه زمان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

I.R.A.N کنکور 98 (((((دنیای من))))) سوله دست دوم kuylerheartmo روستای پشکه Patrice's style Eric's site خرید اینترنتی انواع روتختی ترک برای نوزاد و کودک و نوجوان مطالب اینترنتی