محل تبلیغات شما
هجدهمینجلسه از دور بیست و دوم کارگاه های آموزشی عمومی کنگره60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی شمس، روزهای شنبه با استادی ایجنت محترم نمایندگی مسافر سیروس، نگهبانی مسافر محسن و دبیری مسافر احمد با دستورجلسه ((تعطیلات تابستانی))  درتاریخ14 تیر 1399 ساعت 17:00 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

در ابتدا از همسفران نمایندگی تشکر ویژه ای می کنم که با وجود شرایط کنونی ما را تنها نگذاشته اند و با حضورشان موجب دلگرمیمسافرین هستند، مدت زیادی بود که به خاطر شرایط کنونی در این جایگاه ننشسته بودم،ما انسان ها بعضی مواقع قدر نعمت ها و داشته هایمان را نمی دانیم و در نتیجه بهمشکل بر می خوریم، شاید تا همین چند وقت پیش اگر مثلا یک قند زمین می افتاد برش میداشتیم و با یک فوت آن را می خوردیم، ولی الان حتی نمی توانیم همدیگر را بغل کنیمو نمی توانیم با عزیزانمان دست بدهیم، یک مقدار به عقب که برمی گردیم متوجه میشویم که چه نعمت هایی داشتیم و قدر آن ها را ندانستیم، انشاالله که این موضوع برایما درس عبرتی بشود که از این بعد قدر زندگی را بیشتر بدانیم و بهتر زندگی کنیم،این مشکل هم بالاخره روزی حل خواهد شد و درس های آن برای ما باقی می ماند.

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

ها ,نمایندگی ,زندگی ,قدر ,یک ,نمی ,داشتیم و ,همسفران نمایندگی ,برای ما ,و با ,شرایط کنونی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سکوی هفتو هشتو نه فروشگاه شاپ لامپ :چراغ خواب كودک بچه:لاک پشت موزیكال دخترانه پسرانه 2020 lodinehriy derluberwind bottsecommhot barsautrypen من چیستم؟ se موزیک و میگنا Andres's memory