محل تبلیغات شما
هفته ایجنت و مرزبان را به بنیان و اعضای کنگره 60 مخصوصا ایجنت و مرزبانان خدمتگزار نمایندگی شمس تبریک می گوییم.

به همین منظور از مرزبان های محترم نمایندگی شمس در خصوص جایگاه خدمتیشان پرسیدم که جواب این عزیزان را در ادامه مطلب ملاحظه می فرمایید.

مسافر عباس: سلام دوستان عباس هستم مسافر، سفر در کنگره ۶۰ به مفهوم سفریست از ظلمت به نور یا از بیماری به سلامتی که با اذن خدا و پا گذاشتن در این بستر (کنگره 60) به خواست و تلاش خودم رسیدم. دیگران این بذر را کاشتن و ما خوردیم و حال ما میکاریم تا دیگران بخورند، اکنون نوبت من است که که در این جایگاه خدمت کنم البته ابتدا به خودم و سپس به دیگران که در کنار ایجنت محترم آموزش می گیرم و این مستم عشق به خدمت می باشد و سعی کنم که کاری نمانده باشد.

سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر

من هم به نوبه خودم، خداوند را شاکرم که در این جایگاه (مرزبانی) خدمت می کنم، خدمت در این جایگاه سختی ها و لذت های خود را دارد، خیلی وقت ها در ذهن خودم این پیام آقای مهندس را یادآور می شوم که خدمت در جایگاه مرزبانی به "پای راه رفتن روی گداخته های آتش" تشبیه شده است که واقعا مفهوم این جایگاه خدمتی را روشن می سازد. امیدوارم بتوانم ابتدا در این جایگاه به خودم و سپس به کنگره 60 خدمت نمایم.

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

جایگاه ,خدمت ,کنگره ,دیگران ,های ,ایجنت ,این جایگاه ,در این ,که در ,کنگره 60 ,به خودم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

GEMplus Shirley's life Gladys's game فروش مینی پی ال سی miniplc امرن Omron diofrutadan vahasigmo nolepider cunstusacco نمایشنامه نویسی , کاریکاتور.تئاتر فروشگاه فایل 1