محل تبلیغات شما

به نام قدرت مطلق الله

امروز جلسه چهارم از دوره بیست و سوم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی شمس با استادی مسافر علی، نگهبانی مسافر محسن و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه (وم تاسیس دانشگاه کنگره 60) در تاریخ 28/7/1399 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد؛

سلام دوستان علی هستم مسافر، تشکر می کنم از نگهبان محترم که اجازه دادند در این جایگاه خدمت کنم. قبل از هر چیز با توجه به وضعیت بحرانی کنونی، همه عزیزان را به رعایت پروتکل های بهداشتی توصیه می کنم. اولین سالی است که این دستور جلسه در بین دستور جلسات سالیانه کنگره 60 گنجانده شد است. قبل از پرداختن به دستور جلسه باید بگویم که رسیدن به این از یک نقطه آغاز شد و این برای یکایک ما دربردارنده پیام و انگیزه و آموزش است؛ انسان اگر در صراط مستقیم و با ایمان راسخ حرکت کند و موفق به درمان اعتیاد خودش گردد به چنان ایمان و قدرتی می رسد که می تواند به جایگاه های بالا دست یابد. 

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

جلسه ,دستور ,کنگره ,های ,کنم ,وم ,کنگره 60 ,دستور جلسه ,وم تاسیس ,دانشگاه کنگره ,می کنم ,تاسیس دانشگاه کنگره ,وم تاسیس دانشگاه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تابستونی Jerlene's receptions zeikelisru Christopher's collection kindhullverpa Matthew's site Nancy's style گروه علوم قرآن و حدیث دانشگاه مازندران کتابخانه عمومی ولی عصر (عج) اصفهان مجله سفر و گردشگری