محل تبلیغات شما
به مناسبت دستور جلسه ی (جهان بینی در ورزش) به سراغ یکی از کمک راهنمایان خوش اخلاق نمایندگی شمس آقای نیما رفتم وگفتگویی با ایشان داشتم که توجه شما عزیزان را به این گفتگو جلب می نمایم.

لطفا برای خوانندگان مصاحبه ما به رسمکنگره خودتان را معرفی کنید.

_ سلام دوستان نیما هستم کمک راهنما، یکمسافر. من با تخریب 8 سال آنتی ایکس هایی مثل کراک، شیشه، حشیش وارد کنگره 60 شدم،درمان من با راهنمایی راهنمای محترم آقای علیرضا 10 ماه به روش D.S.T و با داروی OPUMبه طول انجامید و در حال حاضر هشت سال و ده ماه است که آزاد و رها شده ام.

آقای نیما تاکنون در چه رشته های ورزشیفعالیت داشته اید؟

_ خوشبختانه من در اکثر رشته های ورزشیکنگره فعالیت داشته ام، ولی در رشته راگبی و فوتبال بیشتر حضور داشته ام و نکتهمهم این است که از همۀ این رشته های ورزشی کنگره 60 لذت برده ام زیرا دیدگاه وجهان بینی ورزشی در تمامی رشته ها جاری و ساری است و من در تمام این سال ها سعیکردم که آن را بیاموزم.

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

رشته ,کنگره ,ورزشی ,سال ,آقای ,نیما ,رشته های ,های ورزشی ,ورزشی کنگره ,آقای نیما ,من در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

inhiracom Povidone K17/K25/K15/K30/K90/K60,PVP-I/Povidone Iodine Powder,PVPP/Crospovidone Powder یو پی اس ایران عشق والیبال مهندس سید کمال الدین حیدری منش اخبار و مطالب روز ایران آهنگ 14 مینا (Behnia Sadeghi (Genetics مجتمع آموزشی فنی وحرفه ای گرین dungperwendmon