محل تبلیغات شما

لطفا خودتان را معرفی کنید.

سلاممن امیر هستم یک مسافر  آنتی ایکس مصرفی شیشه ، تریاک و متادون مدت 11 ماهسفر اول به راهنمایی آقای وحدت در ضمت همین مدت هم سفر نیکوتین به راهنمایی ایشانداشتم . ورزش دوچرخه سواری و فوتبال رهایی از هر دو بند 4 سال و 7 ماه . در حالحاضرهم افتخار دارم در نمایندگی شمس بعنوان کمک راهنمای لژیون سوم در حال خدمتهستم. 

با توجه به شروع عملیات اخداث دانشگاه کنگره 60وم راه اندازی این دانشگاه را تا چه اندازه حائز اهمیت می دانید ؟

ج : به نظر من آغاز بزرگی صورت گرفته است کههمواره از آن صحبت می شد . تهمیت این موضوع از این جهت است که برای رساندن پیامکنگره به جهانیان باید بازبان علمی وارد شد و این موضوع را مهندس عزیز بعنوان پیشقرائل این جریان به درستی فهمید و راه کار علمی تین موضوع خطیر احداث دانشگاه بود. بتوجه به اینکه درمان اعتیاد در کنگره کاملا ساختار مند و بر پایه اصول وآکادمیک صورت می گیرد ، انتقال اینت نتایج و راه کارهای اصولی از طریق دانشگاه ومجامع علمی قطعا کار هوشمندانه ای بود و این برای من درس بزرگی داشت که هر کاریبرای حصول نتیجه باید از راه خودش انجام بشود.

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

دانشگاه ,راه ,علمی ,موضوع ,کنگره ,سفر ,است که ,و این ,و راه ,در حال ,به راهنمایی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جهانی زیبا بدون صهیونیزم prophnambestwydd abapunen A Bird In Reedy belfcomdily گلبهار فروشگاه محصولات فرهنگی در زمینه های کشاورزی و منابع طبیعی دانلود بازی Farming Giant برای کامپیوتر معرفی بهترین سایت های ایرانی عاشقان ومدافعان حرم