محل تبلیغات شما

جلسه پنجم از دور بیست و سوم کارگاه های آموزشی خصوصیکنگره60 نمایندگی شمس به استادی مسافر مسعود، نگهبانی مسافر محسن ودبیری مسافر محمد با دستور جلسه (وادی دوم و تاثیر آن روی من) درتاریخ 5 آبان 1399 راس ساعت 17 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

خیلی خوشحالم که در خدمت شما هستم و از نگهبان محترم تشکرمی کنم که اجازه خدمت کردن به بنده را دادند.

موضوع جلسه وادیدوم است: هیچ مخلوقی جهت بیهودگی قدم به حیات نمی نهد، هیچکدام از ما به هیچنیستیم حتی اگر خود به هیچ فکر کنیم. این وادی را بعد از وادی تفکر می آید، ما اگربخواهیم هر ساختاری درست کنیم باید تفکر و ایده داشته باشیم، در مورد مواد مخدر ووارد شدن به دنیای تاریکی ها از هر نوع که باشد، سیگار و الکل و قرص، افکار منفیبه سراغ ما می آید و جای ارزشها و ضدارزشها برای ما عوض می شود، مثلا مصرف مواد،سیگار و قرص برای ما باارزش می شود که این می تواند درون ما و حس ما را خراب کندکه در نتیجه آن اطلاعات و داده های ما خوب پردازش نمی شود.

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

وادی ,جلسه ,نمی ,مسافر ,بیهودگی ,جهت ,بیهودگی قدم ,جهت بیهودگی ,قدم به ,به حیات ,حیات نمی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jaime's collection Mike's page فری: دانلود آهنگ با لینک مستقیم Joseph's life Congress 60 ☆ Joann's memory Moein Aghazadeh چکامه بر دوش ricucoto Sallie's page