محل تبلیغات شما

جلسه هفتم از دور بیست ودوم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای چهارشنبه به تاریخ 11 دیماه 98  نمایندگی شمس با استادی مسافرعلیرضا، نگهبانی مسافر مرتضی ودبیری مسافر سعید، با دستور جلسه جهان بینی در ورزش» رأسساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

در ابتدای سخنانم تشکر ویژه ای از اعضای شورای ورزشی در راس آقای مهندس و آقایانسیروس، حسین، وحید، امیر و محسن دارم که در این جایگاه زحمات زیادی می کشند تا ما بهراحتی در بستر ورزش قرار بگیریم. من چون افتخار مرزبانی پارک را دارم از نزدیکشاهد زحمات این عزیزان هستم، این مسئله برای کسانی که از دنیای بیرون ناظر بر ایناتفاقات هستند بسیار عجیب است. در ورزش بیرون از کنگره همگان دنبال بردن و موردتوجه بودن هستند ولی در کنگره اکثریت قهرمان هستند و مانند قهرمان رفتار میکنند،چون دنبال برد نیستند بلکه دنبال حال خوب هستند. هر هفته از نمایندگی های مختلفی درپارک طالقانی گرد هم می آیند و بدون هیچ چالش و درگیری به ورزش می پردازند. ایناتفاق خارج از کنگره بسیار به ندرت محقق می شود و دلیل این اتفاق جهان بینی است که درورزش کنگره60 کاربردی شده است و واقعا باید قدردان بود.

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

ورزش ,کنگره ,اتفاق ,بینی ,قهرمان ,بیرون ,این اتفاق ,در ورزش ,از کنگره ,که در ,کنند،چون دنبال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شر (بشیر) بن عمرو حضرمی Jay's collection Chelsea's collection دانلود آهنگ شاد جدید فیلیپین دکتر فیض الله نیازی شمس تبریزی و شعرهایش thevac97@gmail.com دیزل ژنراتور های دویتس /DEUTZ GENSET IN IRAN مَـــن مینویـــسم طــُـــ فقــط بخوان