محل تبلیغات شما

جلسه چهارم از دور بیست سوم سری کارگاه های آموزشی خصوصیکنگره 60 نمایندگی شمس با استادی مسافر محسن، نگهبانی مسافر ایمان و دبیری مسافرابراهیم با دستور جلسه وادی سوم و تاثیر آن روی من در تاریخ 28 آبان 99 ساعت 17:00 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

ابتدا از نگهبان و دبیر محترم و راهنمای عزیزم تشکر می کنمکه به من اجازه دادند تا در این جایگاه خدمت کنم و از ایجنت محترم و مرزبانان بهخاطر فراهم نمودن چنین فضایی در شرایط کنونی جامعه بسیار سپاسگزارم.همانطور که می دانید به فرموده جناب مهندس ما یک مرکزدرمانی هستیم، با قدرت و رعایت دستور عمل های بهداشتی به درمان بیماران می پردازیمچرا که درمان بیماران ما اولویت دارد نسبت به بیماری کرونا، بیماری کرونا فردمبتلا را هدف می گیرد ولی بیماری اعتیاد نه تنها فرد مصرف کننده را بلکه خانواده واجتماع را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

مسافر ,دستور ,جلسه ,بیماری ,سوم ,درمان ,استادی مسافر ,با استادی ,وادی سوم ,محترم و ,درمان بیماران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اخبار ایران مهارت سازی در مسیر موفقیت اجرای مراسم اجرای جنگ اجرای همایش و جشن در مشهد و شهرستان ها کلاسیت همکاری در فروش فایل-fileyar.ir خبرگزاری ساوه Dream Truck مجله دانشجویی برنامه ریزی New NFL Wholesale Oakland Raiders Jerseys Come into the Market Rush to Buy. یو.اس کیک بوکسینگ استان ایلام