محل تبلیغات شما

جلسه یازدهم از دور بیست و سوم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی شمس با استادی مسافر وحید،نگهبانی مسافر محسن و دبیری موقت مسافر مجید با دستور جلسه وادی چهارم و تاثیر آن روی من در تاریخ 24آذر ماه 1399 ساعت 16 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

با تشکر از نگهبان محترم که اجازه دادند در این جایگاه خدمت کنم، من جدیدا عادت کردم بیشتر در رابطه با تاثیر دستور جلسه بر زندگی ام صحبت کنم و بیشتر روی آن تمرکز نمایم. شاید چیزی که در هنگام سفر با آن بسیار درگیر بودم، راه گریزی بود که توسط آن مشکلاتم به یکباره حل شود و در این تفکر مسئولیت حل کردن تمام مشکلاتم را با قیافه حق به جانب به خداوند می سپردم و بابت این کار به خودم می بالیدم چرا که از خود گذشتگی را به آخر رساندم، تمام این تفکرات بابت ناآگاهی من نسبت به جایگاه خداوند بود.

برایم بسیار سخت بود که نگاهم را تغییر دهم چرا که سال ها با این تفکرات و نگرش بزرگ شده و خو گرفته بودم، راهنمایم در این تغییر تفکر بسیار کمکم کرد و توانست من را به سلامت از این گذرگاه عبور دهد.

درکنگره60 یاد گرفتم که برای شناخت خداوند و جایگاهش باید ابتدا خود را بشناسم، این تنها راه شناخت خداوند می باشد و هیچ راه دیگری وجود ندارد. اینکه فکر کنم یک شب بخوابم و صبح تمام مشکلاتم به یکباره توسط یک نیروی ناشناخته به دستور خداوند حل گردد از جهل و نادانی من خواهد بود و هرگز چنین  اتفاقی نخواهد افتاد چرا که نیرو های الهی القاء افکار را انجام می دهد و باقی کار بر عهده خودمان می باشد.

در زندگی اگر از چراغ قرمز عبور نماییم باید منتظر جریمه باشیم و قبض آن را در اولین فرصت ممکن پرداخت نماییم، در صورت دیرکرد پرداخت باید دو برابر پرداخت نماییم، همین اتفاق در کائنات نیز برایمان پیش می آید اگر کار ضد ارزشی انجام دهیم باید به سرعت بازگردیم و در صدد جبران آن بر بیاییم و اگر زمان را طولانی کنیم گاهی چندین برابر آن را باید پرداخت نماییم.

خداوند مسیر درمان من در کنگره را سال 90 برایم نمایان کرد ولی من رفتم و زمانی که آمدم برای سفر کردن بازپرداخت بدهی ام خیلی نسبت به سال 90 بیشتر شده بود، شاید این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده باشد و با فکر آنکه بروم و برنامه های خود را رله کنم بعدا برگردم و سفر کنم،ولی گاهی فرصت دوباره به ما داده نخواهد شد.

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

خداوند ,مسافر ,دستور ,جلسه ,کار ,پرداخت ,چرا که ,دستور جلسه ,در این ,می باشد ,بود که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

امواج نور (تکنــولــــوژی وفنــــاوری شهرستان مینودشت) dolsulisi ژورنال بزرگ مدلهای پالتو و کاپشن زنانه و دخترانه Hae Hyuk تولید و فروش انواع اتاق یخچالی کامیون کامیونت و نیسان مهندسی کشاورزی - باغبانی www.baghbani.ir lost-cat klimdingbordia تعمیر PLC