محل تبلیغات شما
پنجمین جلسه از دور اول سری کارگاه های آموزشی لژیون سردار کنگره60 ویژه اعضاء نمایندگی شمس در تاریخ 21 دیماه98 با استادی ایجنت محترم آقای سیروس نگهبانی مسافر حسین و دبیری همسفر طاهره با دستور جلسه هماهنگی بین اعضاء لژیون سردار نمایندگی شمس» راس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

قبل از هر  صحبتی از تمام اعضاء نمایندگی شمس بخاطر برگزاری با شکوه جشن گلریزان تشکر می کنم، قطعا اگر یک شعبه رشد می کند تمام اعضاء آن مانند مرزبانان، اوتی،سایت و تمامی خدمتگزاران است  که وظایف خود را به خوبی انجام می دهند، لذا رشد شعبه ما هم بخاطر هماهنگی بین اعضاء آن می باشد، در ادامه باید سپاسگزار خداوند باشم که در نمایندگی ما بین 86 نفر دنور در کل نمایندگی ها 6 دنور  مربوط به نمایندگی ما می باشد و اکثر راهنمایان ما عضو لژیون سردار هستند و این اتفاق خیلی خوبی است و نشان از بلوغ فکری اعضاء دارد، یک نکته مهم وجود دارد که اگر مشکلی و مساله ای پیش می آید و یا حتی پیشنهادی دارند حتما با در نظر گرفتن سلسله مراتب موضوع خود را پیگیری نمایند تا به نتیجه برسید و من این قول را می دهم اگر موضوع به من منعکس شود قطعا آن را مرتفع خواهم کرد، از قدیم گفته اند دست باید در آستین بشکند  یعنی این که اگر مشکلی وجود دارد باید درون خانواده حل شود و به بیرون منتقل نشود در پایان از آقای حسین نگهبان جلسه میخواهم شرح وظایف نگهبان لژیون سردار را بخوانند تا هر شخصی که میتواند ایم مسئولیت و خدمت مهم را بپذیرد و در پایان از زحماتی که نگهبان لژیون سردار مسافر  آقای حسین سلیمانی که طی یکسال گذشته کشیده اند کمال تشکر را دارم.

در ادامه نگهبان جلسه آماری دقیق از پرداختی های اعضاء لژیون سردار و رشد لژیون سردار ارایه دادند

تهیه گزارش: مسافر محسن لژیون یازدهم
تهیه عکس: مسافر شمس لژیون دوازدهم

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

لژیون ,سردار ,نمایندگی ,اعضاء ,جلسه ,نگهبان ,لژیون سردار ,نمایندگی شمس ,نگهبان جلسه ,آقای حسین ,نگهبان لژیون ,نگهبان لژیون سردار ,لژیون سردار نمایندگی ,اعضاء لژیون سردار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نیوآگهی قصه هــــای جوجه بیشعـــور پریشون mutseroled دانلود رایگان فیلم ،سریال و آهنگ های جدید تدرویه V1000 Zohreh._.mehdipour سوپرهای جدید آشپزی و مطالب خانوادگی