محل تبلیغات شما

هفتمین جلسه از دور بیست ویکم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای دوشنبه مورخ 98/08/27ویژه مسافران نمایندگی شمسبه استادی آقای علیرضا ، نگهبانی آقای رستم ودبیری آقای امیر احمد  با دستور جلسه" توان مالی  " رأس ساعت 17:00 آغازبه کار نمود.

خلاصهسخنان استاد:

سلامدوستان علیرضا هستم یک مسافر،همانطور که میدانید این دستور جلسه اولین بار است کهبه صلاحدید جناب مهندس در دستور جلسات کنگره قرار گرفته است.انسان برای گذر از اینمرحله نیازمند به یک سری ابزار و وسایل و همچنین روشهایی هست.بدن سالم،تفکر سالم ویکی از مهمترین چیزها توان مالی مناسب است که بسیار مهم است و بر همه ابعاد زندگیتاثیر گذار است.اکثر ما تصور میکنیم که آخر خط در مقوله اعتیاد کارتن خوابی استاما من تصور میکنم آخر خط برای هر کس میتواند متفاوت باشد.برای یک نفر آزارخانواده یا از دست دادن موقعیت های خوب یا دائما با ترس زندگی کردن میتواند باشد وبه نظر من معنای بزرگتری دارد

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

یک ,خط ,میتواند ,آخر ,زندگی ,دستور ,است که ,آخر خط ,اکثر ما ,ما تصور ,تصور میکنیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ADISH ART تهیه برنامه زمان بندی پروژه به همراه کنترل پروژه DVD فابریک - اسمارت آپشن smartoption زندگی من کلبه ی آسمانی تکنولوژی برق هیئت منتظران مهدی (عج)، صالحیه بهارستان دانش اموز برتر buchsjactanews Debra's collection