محل تبلیغات شما

چهاردهمین جلسه از دور بیست و یکم سری کارگاه‌های آموزشیعمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی شمس به استادی دیده بان محترمآقای محمد صادق صداقت،نگهبانی آقای علیرضا، دبیری آقای نیما، با دستور جلسه وادیسوم و تاثیر آن روی من» و در ادامه تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات ایجنت محترم نمایندگی شمس، آقای سیروس حسین زاده و تجدید پیمان ایشان در تاریخ 2 آذرماه 98 رأس ساعت 17:00 آغاز بکارکرد.

خلاصه سخنان استاد:

خیلی خوشحالم که امروز به این نمایندگیآمدم البته قرار بود آقای سلامی امروز در اینجا حضور داشته باشند، یک زمانی فکر می کردم بعضی ها را بیشتر از خودم دوست دارم وهمیشه هم این مورد را می گفتم اما کنگرهبه من آموخت که باید خودم را بیشتر از همه دوست داشته باشم و اگر کسی می گوید منبخاطر مادرم یا خواهرم و یا همسرم می خواهم درمان شوم و به کنگره آمده ام سخت دراشتباه است چرا که در ابتدا باید خودمان را در نظر بگیریم و خودمان مهم هستیم وباید خودمان را دوست داشته باشیم.

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

آقای ,داشته ,نمایندگی ,کنگره ,دوست ,خودمان ,بیشتر از ,خودمان را ,دوست داشته ,را بیشتر ,باید خودمان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش پینگ پنگ تهران نظریه مکتب شعر دینی در ایران genisicktruc fracoplumnons مطالب اینترنتی ببخشید شما ؟ فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... پول آسان مطالب اینترنتی وام نیکو