محل تبلیغات شما

به نام قدرت مطلق الله

جلسهمجازی لژیون ویلیام وایت نمایندگی شمس با راهنمایی کمک راهنمای محترم آقای علی ضیایی در تاریخ اردیبهشت 1399 بهنگهبانی مسافر علی و استادی مسافر امیراحمد با دستور جلسه هفته راهنما ساعت 17 شروع به کار کرد.

خلاصهسخنان استاد:

درابتدا هفته راهنما را به بنیان کنگره 60 آقای مهندس و همه کمک راهنمایان عزیزکنگره تبریگ می گویم و امیدوارم در این هفته بتوانیم عملکردی که درخور کمکراهنمایان است را از خود ارائه بدهیم. جایگاه راهنما یکی از والاترین و مفیدترینو مقدس ترین جایگاه هایی است که در کنگره وجود دارد، ما در کنگره 60 یک سریآموزشها داریم که ریشه این آموزشها دانش و نوع نگاه کنگره به مقوله اعتیاد است.موضوع دیگر شیوه انتقال این دانش و راه حل این معضل به رهجو است، با برررسی این هاخیلی بهتر می توانیم به جایگاه راهنما و امر خطیر راهنمایی در کنگره پی ببریم. مادر مثلث درمان به جسم، روان و جهان بینی می پردازیم. این دیدگاه در مقوله اعتیادبسیار مهم است و درمان به مفهوم کامل با رشد هر سه مقوله امکان پذیر می شود.

درمورد جسم دارویی داریم به نام O.T که با تشخیص راهنما به نسبتنوع مصرف و اعتیاد مسافر در مقدارهای مشخص برایش تجویز می شود. این امر بسیار مهماست و لازمه آن اشراف کامل راهنما به پروتکل و همچنین مسائل فیزیولوژی رهجو است.

بخشدوم که به نظر بنده اساس کنگره 60 بر مبنای آن پی ریزی شده است بحث جهان بینی است.در واقع نوع نگاه من به جهان پیرامونم و دریافت، برداشت، ادراک و عملکرد من نسبتبه افرادی که در کنار من در خانواده و جامعه هستند جهان بینی من را تشکیل می دهد.این دو بخش به همراه روان در واقع مهم ترین رویکرد کنگره به درمان اعتیاد می باشدو در این جا شخصی هست که به واسطه آن شخص تمام این مسائل به یک تازه وارد یا مسافرانتقال پیدا می کند. این نشان از اهمیت این جایگاه می باشد. ما در کنگره جایگاهخدمتی زیادی داریم که هر کدام به نوبه خود تاثیر گذار هستند ولی به نظر من هیچکدام اهمیت کمک راهنمایی را ندارند زیرا کمک راهنما نقش انتقال دهنده آموزشها رابه رهجو دارد.

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

کنگره ,راهنما ,جایگاه ,مسافر ,اعتیاد ,جهان ,در کنگره ,کنگره 60 ,جهان بینی ,ما در ,نوع نگاه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علوم ماورا صبا موزیک : آهنگ نگاه به تاریخ اسلام دنیای آبی و صورتی liliratis wanringtesco گلچین اهنگ های جدید سال 2021 - 1400 | تلاش موزیک Daniel's collection طراحی سایت، طراحی قالب سایت ، تبدیل psd به html flowcamarrea