محل تبلیغات شما

نهمینجلسه از دور بیست و یکم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای دوشنبه مورخ98/09/11 ویژه مسافران نمایندگی شمس به استادی آقای حامد، نگهبانی آقای رستمو دبیری آقای اکبر با دستور جلسه نقش سی‌دی‌ها و نوشتن آن‌ها در آموزشرأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

خدا را شاکر هستم که درکنگره هستم و فرصت شد در این جایگاه به شما عزیزان خدمت کنم. در جهان‌بینی آموختیمکه برای انجام هر بازی ابتدا باید قوانین آن بازی را یاد بگیریم و در غیر این صورتاز بازی لذت نخواهیم برد. زندگی هم شبیه بازی است و باید راه و قوانین آن رابیاموزیم و این به آن معنی است که باید اطلاعات و آگاهی خود را افزایش بدهیم. ماوقتی به محله جدیدی نقل‌مکان می‌کنیم هم باید از محل جدید اطلاعاتی به دست بیاوریمبرای اینکه راحت‌تر زندگی کنیم. در مقوله اعتیاد نیز چنین است و هر چه آگاهی مابیشتر باشد زودتر به درمان خواهیم رسید.

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

بازی ,آقای ,کنگره ,زندگی ,هم ,  ,است و ,قوانین آن ,باید اطلاعات ,این به ,اطلاعات و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Kent's style تله کینزی|آموزش تله کینزی دانلود آهنگ جامسواکی دی 1399 اتوماتیک فانتزی دیواری پلاستیکی کودکانه 2020 toculita فرشته عشق سفته و مسائل کاربردی آن فروش دامنه های رتبه دار سایت و چت روم teoberbyhi tropdepanthe