محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق

خلاصه گزارش از لژیون چهارم در تاریخ 1 شهریورماه 99 با استادی راهنمای محترم مسافر بهمن و دستور جلسه((قضاوت و جهالت ))

"تا زمانی که کفش کسی را پا نکردی ، به راه رفتن کسی ایراد نگیر "
ما باید اول در جایگاه دیگران قرار بگیریم و بعد بتوانیم آنها را قضاوت کنیم ، خیلی از قاضی ها هستند که بر اساس اسناد و مدارک قضاوت میکنند ، اما بعضی از قضات روانشناس های خوبی هم هستند و با توجه به نوع صحبت کردن و رفتار شخص ، راست و دروغ  موضوع را میفهمند و قضاوت میکنند ، قضاوت کار بسیاردشواری است و ما نه علم این کار را داریم و نه در جایگاه قضاوت هستیم .وقتی به آگاهی و دانایی برسیم ، متوجه می شویم که نباید بی دلیل و بدون آگاهی کسی یا چیزی را قضاوت کنیم به طور مثال زیاد دیدیم که به فرد مصرف کننده میگویند : تو نمیخواهی مصرف مواد را ترک کنی ، تو اراده ی این کار را نداری ، تو غیرت نداری و . در صورتی که شاید اون شخص خودش می خواهد درمان شود ، اراده هم دارد ، ولی راه و روش آن را بلد نیست و نمی داند که باید چیکار کند یا در چه مسیری قرار بگیرد تا به درمان برسد ، و این یک قضاوت اشتباه است و از روی جهل و نادانی می باشد . ما فقط اجازه داریم در مورد خودمان قضاوت کنیم ، آن هم تنها زمانی میتوانیم این کار را بکنیم که به دانایی و آگاهی کامل در مورد خودمان برسیم و تمام سیستم های بدنی و حس های ما سالم باشند ، آن گاه میتوانیم فقط برای پیشرفت خود و برطرف کردن نواقص و ایرادات خود ، خودمان را قضاوت کنیم تا به جایگاه بالاتری برسیم و به انسان بهتری تبدیل شویم گاهی اوقات هم پیش می آید که ما بی خود و بی دلیل کسی را قضاوت میکنیم در صورتی که اصلا موضوع به ما ارتباطی ندارد و این قضاوت کردن جز دردسر و استرس و نگرانی و . چیزی نصیب ما نمیکند .زندگی هرکسی به خودش مربوط است و هرکس مسئول رفتار و زندگی خودش است و ما نباید با قضاوت کردن های بی مورد و بیجا در زندگی دیگران تجسس کنیم چون تا خودمان را جایگاه طرف قرار ندهیم ، نمی دانیم در زندگی او چه میگذرد یا دلیل رفتار او چیست .تا وقتی که از چیزی آگاهی کامل نداریم و در جایگاه قضاوت نیستیم ، حق قضاوت کردن نداریم و اگر این کار را انجام دهیم فقط وفقط از روی جهالت و نادانی ماست . بعضی افراد وقتی وارد کنگره میشوند ، ممکن است بگویند ما برای درمان اعتیاد به کنگره آمدیم ، شما مرا درمان کن و کاری نداشته باش که من هستم ، دروغ میگویم ، قضاوت می کنم ، قمار میکنم و در صورتی که همان طور که همه ما میدانیم یک بعد درمان ما مربوط به جهان بینی می باشد تا ما بتوانیم درست و سالم زندگی کنیم و در مورد تمام جنبه های زندگی به نگرش درستی برسیم و درس و علم درست زندگی کردن را یاد بگیریم و با آرامشی که به دست می آوریم از تمام لحظه های زندگی مون لذت ببریم 

تهیه گزارش : مسافر سلیم لژیون چهارم

دی سپ یکی از بزرگترین مشکلات در سفر اول را برطرف نموده است.

D.SAP با سرکه سیب فرق دارد

غم بزرگ و یا اندوه بزرگ می تواند انسان را به مقام الهی برساند

، ,قضاوت ,زندگی ,کسی ,کنیم ,های ,این کار ,است و ,قضاوت کنیم ,را قضاوت ,کار را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

❂Perfect Black Butler Weblog❂ 30xi اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها Andre's memory درج آگهی شما در 120 سایت تجاری | تبلیغات | بازاریابی my wanderfol life enpeamesgest پرسش مهر رئیس جمهور آهنگ های قدیمی وسنتی spirimmona